Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Інформаційне повідомлення

про проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації «Детальний план частини території, обмеженої вулицями Миколи Зерова та Шевченка в місті Новомиргород Кіровоградської області» в рамках проведення процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011року ( в редакції постанови Кабінету міністрів України від 21 жовтня 2022 року №1196) з метою розгляду та врахування пропозицій громадськості, Новомиргородська міська рада повідомляє, що 11.01.2024року розпочинається процедура громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту «Детальний план частини території, обмеженої вулицями Миколи Зерова та Шевченка в місті Новомиргород Кіровоградської області» ( далі –Детальний план)

Детальний план території виконано відповідно до рішення Новомиргородської міської ради від 08.10.2021 року «Про розроблення детального плану частини території, обмеженої вулицями Миколи Зерова та Шевченка в м. Новомиргород Кіровоградської області» та завдань : на розроблення Детального плану , на розроблення розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та на особливий період до Детального плану. Проект складається з графічних та текстових матеріалів.

Замовник проекту - Виконавчий комітет Новомиргородської міської ради.

Розробник проекту – Приватне підприємство «І-Експерт-Сервіс», м.Кропивницький , вул. Ельворті, 7, кімната 200.

Мета проекту Детального плану формування планувальної структури і функціонального призначення території, визначення просторової композиції та параметрів забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання цієї території. Проектом визначається можливість розташування об’єкту торговельного призначення на земельній ділянці загальною площею - 0,035 га по вул. Миколи Зерова.

Ознайомитись з матеріалами проекту можна на офіційному веб-сайті міської ради в розділі «Оголошення» та у відділі містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Новомиргородської міської ради за адресою :

м. Новомиргород, вул.Соборності, 112 , каб. 13.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості триватиме до 11 лютого 2024 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема, в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту Детального плану. Усі зауваження і пропозиції до проєкту детального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються;

Зауваження та пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника за поштовою адресою: 26001, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, м.Новомиргород, вул.. Соборності, буд.227/7 або за допомогою електронної пошти: novmrada@online.ua.

Громадські слухання заплановані на 13.02.2024 об 11- 00 год. за адресою: м. Новомиргород, вулоборності, 112 , каб. 13.

Вимоги до учасниківподання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.Протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому числі у вихідні дні та в неробочий час) у вільному доступі можна ознайомитися з матеріалами проєкту Детального плану на паперових носіях у відділі містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Новомиргородської міської ради за адресою : м. Новомиргород, вулоборності, 112 , каб. 13.

Відповідальним за організацією розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є представник архітектурно-містобудівної радиФранцішко А.А.