Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради Новомиргородської міської ради

21.11.2023

За організаційної підтримки Новомиргородської міської ради та виконавчого комітету Новомиргородської міської ради установчі збори з формування складу молодіжної ради при Новомиргородській міській раді відбудуться 21.12.2023 року в приміщені сесійної зали Новомиргородської міської ради. Початок зборів о 10.00 год.

Молодіжна рада – це інструмент молодіжного "голосу", який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно – дорадчий орган, створений при Новомиргородській міській раді, з метою залучення молоді до формування та реалізації молодіжної політики у громаді.

Молодіжна рада це:

- свідома та активна молодь;

- нові, перспективніідеї для розвитку нашої громади;

- середовище для розвитку молоді;

- нові ідеї для розвитку молоді.

Кількісний склад молодіжної ради 12 представників різних інститутів громадянського суспільства строкомна два роки.

До складу молодіжної ради можуть входити молоді громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку або провадять діяльність на території Новомиргородської територіальної громади (за згодою);
  • жителями Новомиргородської територіальної громади(за згодою).

Для участі в установчих зборах необхідно подати скан-копії документів заяви встановленого зразка з додатками на електронну пошту novmrada@online.ua

До заяви додаються:

1. Біографічна довідка (анкета претендента) представника інституту громадянського суспільства, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

2. Мотиваційний відеоролик (до 1 хвилини) щодо обгрунтування вступу кандидата/кандидатки до молодіжної ради Новомиргородської міської ради.

Пакет документів надсилати на вищезазначену електронну пошту з відміткою в темі «Кандидат до Молодіжної ради».

Документи приймаються в електронній формі ініціативною групою до 05.12.2023 року включно.

ДОДАТКИ

АНКЕТА претендента на участь у роботі Молодіжної ради Новомиргородської міської ради

ЗАЯВА про участь в установчих зборах