Про результати проведення процедури громадського обговорення проекту містобудівної документації на місцевому рівні

12.02.2024

Новомиргородська міська рада повідомляє, що з 11.01.2024 року по 11.02.2024 року тривала процедура громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту «Детальний план частини території, обмеженої вулицями Миколи Зерова та Шевченка в місті Новомиргород Кіровоградської області» ( далі –Детальний план). Замовник проекту – виконавчий комітет Новомиргородської міської ради, розробник проекту – приватне підприємство «I- Експерт –Сервіс», м. Кропивницький, вул. Ельворті,7, кімн.200.

Під час проведення обговорення зауважень, пропозицій до Детального плану з боку громадськості - не надходило.

Громадські слухання, як були заплановані на 13.02.2024 року – переносяться. Про дату проведення громадських слухань відповідно до вимог ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» буде повідомлено додатково.