З Днем місцевого самоврядування

07.12.2021

Вітаю працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради та депутатів попередніх скликань місцевих рад Новомиргородщини з Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні місцеве самоврядування в Україні піднялося на новий щабель свого суспільного значення. Люди, що працюють в цій сфері, несуть відповідальність фактично за всі галузі соціально-економічного і культурного розвитку громади. Саме від вашого професіоналізму залежить майбутнє Новомиргородщини.

Тож з нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу працю на благо розвитку громади, в ім’я розквіту України. Бажаємо вам миру та благополуччя, міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов.

З повагою,

Міський голова Ігор Забажан