З нагоди Дня місцевого самоврядування

06.12.2021

Напередодні Дня місцевого самоврядування відбулися урочисті збори трудового колективу працівників міської ради з нагоди професійного свята. З завершенням процесу децентралізації міська рада – єдиний орган місцевого самоврядування нашої громади відповідальна за розвиток території та стале функціонування об’єктів інфраструктури та соціальних об’єктів.

Своїх колег зі святом привітав міський голова. Ігор Забажан подякував за роботу спрямовану на забезпечення потреб громади та її жителів, відзначив, що маємо в перспективі ще багато завдань виконання яких має нести користь та добробут усім жителям Новомиргородщини. Кращих працівників місцевого самоврядування відзначили грамотами та подяками обласного і місцевого рівнів.

Святкову програму для присутніх підготували дитячі творчі колективи нашої громади та аматори закладів культури.